vlnr Mika, Frits en Heinz. Mika & Frits zijn weggegeven, Heinz mocht blijven. Goede keus gebleken want Heinz is nu al Kat van het Jaar 2016! Droomdebuut voor deze nog geen vijf maanden oude coolcat. En daarmee opvolger van de Legende Ziggy die van 1998 tot en met 2014 16 jaar op rij Kat van het Jaar werd. Maar dat terzijde.
NOOIT WIL IK EEN HOND
Kom je met een vette kater uit je nest.
Loop je naar beneden.
Vieze bruine vlekken op de trap.
Lichtbruine schoenafdrukken in de gang.
Dikke brokken hondenstront in je hoogpolige tapijt.
Een penetrante strontgeur snijdt je adem af en voor je het weet braak je de half verteerde ‘na-het-stappen’ shoarma in een zee van drank en bier over de hoogpolige vloerbedekking in de gang heen.
Terwijl je aan één stuk door kokhalzend de kwakken stront met kots opruimt fietst iemand door de straat en de hond van de buren slaat aan.
Het beest lijkt wel hysterisch en blaft zo hard hij kan.
En toch. De buurman komt er nog bovenuit ook.
HOU! JE! KOP! KUTBEEST!
Ook de buurvrouw doet mee en krijst boven hond & man uit.
Een week later ruik je het nog.
Je zusje aait een hond.
“Hij doet niks”.
HAP.
“Ja, daar heeft hij een wondje, daar moest je dus niet aaien, want dan bijt hij wel”.
Je zusje mist twee vingers.
Hap
Slik
Weg
Van één van de meest legendarische Nederlandstalige platen (Knuppelhout-Raggende Manne) is hier Blaffen. Voor alle honden. En hun baasjes.
Hebben ze van youtube gelazerd, dus zet zelf de cd maar gewoon even op, het is nummer 9.
kutzooi , ik krijg de Usurper er niet meer op…fokkin proest … vette scheet helpt ook niet…gvd,hoe bot kun je nog wezen…
waar is die zuurkool topiek??
wil nog een plaatje aan vragen cq aan wenden —
bij deze